אני רואה עצמי כ- 'מלבישה'. אני מלבישה את חללי הבית, כל אחד לחוד ואת כולם ביחד. חשוב לי שכל חדרי הבית ידברו באותה השפה. זוהי הרמוניה. הרמוניה שזורמת בעורקיי ואותה אשמח להעביר ללקוחות שלי. הלקוחות שלי זוכים להינות מכל עץ לבדו ומהיער כולו.

 

כך, השלם וההרמוני מורכבים מפיסות קטנות אותן אני מלבישה. לכל פיסה הציביון שלה. לכל חדר, האופי שלו. אני שמה דגש מיוחד על כך שהחדרים ישדרו לשוהים בהם שילוב עדין וייחודי של פונקציונאליות ורוגע.


את ההכשרה התיאורטית, כמו גם את הזכות לשאת את תעודת ה- "הום סטיילינג", רכשתי בשלוחה הישראלית של אוניברסיטת יורק (ארה"ב) - מכללת קונספט. לכאורה, עוד תעודה מני רבות אותן אני נושאת, למעשה, דווקא תעודה זו יצקה בי את הביטחון להיכנס למיבני בטון ולהפוך אותם לבית חם.


הניסיון לימד אותי שכל לקוח רואה הום סטיילינג בדרך שונה. האחד מבקש להלביש בית שזה עתה התקבל מקבלן. האחר, רכש את ספת חלומותיו ומבקש לעצב את החלל בהתאם לאופייה של הספה. כך או כך, את עבודתי אני מתחילה בהקשבה ללקוח ולצרכיו – שני הקולות הללו בשילוב עם אופיו של החלל מאפשרים לי לעצב את החלל תוך חיבורי צבעים, שילוב צורות, ויצירת הרמוניה בין כל הפרטים המצויים בו.


כיום אני מגשימה את חלומות לקוחותיי בהלבשת בתים, דירות ועסקים משלב החשיבה והתכנון ועד לאחרון הפריטים. כאמור, פונקציונליות ואסתטיקה הם נר לרגליי ובדרך להגשמה אלווה אתכם בבחירת חומרי הגלם, ברכישת ריהוט ואבזור מתאים.

 

 

אודות