הום סטיילינג והום סטייג'ינג

הום סטיילינג - תהליך עיצובי הנוגע בפרטים גדולים כקטנים. במהלכו, נעצב יחדיו את חללי המבנה בהתאם לדרישות, להרגלים ולחלומות שלכם. התהליך מלווה בהתרגשות, חידוש, רעננות ואיכות חיים. כאשת מקצוע ועל רקע ניסיוני העשיר, יש בי היכולת לתרגם את החלום והצורך לכדי מציאות נעימה, הרמונית ופונקציונלית.


הום סטייג'ינג - שיטה שפותחה בארה"ב שמטרתה להעלות את ערך הנכס בעזרת השקעה מינימלית בלבד ולאפשר את מכירתו בזמן הקצר ביותר וברווח המקסימלי. זאת, כשונה מהום סטיילינג שייעודו לעצב את החלל לשהות יושביו. באמצעות הום סטייג'ינג הבית שלכם ירגיש שווה יותר בעיני הקונים הפוטנציאלים. הום סטייג'ינג זו אמנות של יצירת אווירה באמצעות הלבשת הבית בצורה נכונה וניצול אופטימלי של החלל. תוך הפעלת גישות של הום סטייג'ינג אגרום לנכס שלכם להיראות אטרקטיבי יותר וכך יעלה ערכו בעיני הקונה.


בין אם מדובר בהום סטיילינג ובין אם הום סטייג'ינג אעמוד לרשותכם בעיצוב החללים ובחירת חומרי גלם תוך שימת דגש על דיאלוג הרמוני בין כל חומרי הגלם, לרבות: חיפוי וריצוף, פריטי נגרות, תכנון מטבח, צבעים, מרקמים, טיח או חיפוי אבן, אלומיניום, דלתות, מסגרות, גופי תאורה וכל פרט קטן אחר אשר מייצב את אופי הבית ואווירתו. התאמת צורות, חומרים, צבעים ומרקמים. תכנון ועיצוב מערך הריהוט והאבזור בבית. רכישת כל פריטי הריהוט, פריטי טקסטיל, אביזרים וחפצי נוי, גופי התאורה ועוד..